Nabídka akcí pro Vás

Autor: administrator <kelt(at)beltine.cz>, Téma: Akce-nabídka, Vydáno dne: 09. 01. 2005

Občanské sdružení Bratrstvo Keltů nabízí:
firemní, společenské a komerční akce SE ZAMĚŘENÍM NA KELTY. Akce produkujeme po celém území ČR.

Od jednoduchých podvečerních ukázek a večerních programů přes celodenní akce po víkendová setkání několika stovek lidí se stylovým sportovním kláním v přírodě (forma „bojovky“, kterou bez problémů zvládnou odvážní manažeři stejně jako křehké asistentky)
a bohatým kulturním programem. Reference na přání předložíme.
Zajišťujeme tyto tématické akce:

Akce zajišťujeme na přání komplexně „na klíč“, t. zn. od vypracování scénáře akce, zajištění místa konání, cateringu, autodopravy, dopravy účastníků, ozvučení, osvětlení, pronájmu podia a další nezbytné techniky, pořadatelské služby, konferenciérů, pronájmu kostýmů a rekvizit včetně dalšího komplexního zajištění dle potřeb akce.

Samozřejmě  zajišťujeme prioritně program:
Vystoupení hudebních, tanečních nebo šermířských skupin, stavbu „Keltské vesnice“, řemeslníky s ukázkami výroby, vlastní výrobky pro účastníky akce atd.
  
Hudba (23 hudebních skupin):
Irská, Skotská, Bretaňská  k pití, tanci i poslechu,
harfy, dudy, Skotská dudácká kapela v tradičním oblečení s plnou parádou …
 
Tanec (s hudbou samostatně nebo jako předtančení, několik tanečníků nebo celá velká skupina):
Irské - prezentace irských ceilí tanců, reely, jigs atd.
Skotské ceilidh tance
 
Řemesla (ukázky řemesel, účastníci mohou asistovat. Prodej výrobků): 
kovárna, odlévání bronzu, keramika, švartna, bylinkářství, mince, kůže, šperky ze stříbra a kovů, tkaní látek atd atd.
 
Rituální malování na tělo
  
Bojovníci: ukázky bojového umění starých Keltů, Skotů – bojovníci v tradičním oblečení s bohatou zbrojí – kopí, luky, meče, dýky štíty a další „keltské zbraně“.
 
Keltská vesnička – ukázky bydlení (stavba příbytků), oblékání, řemesel, bojovníků, rodinných nebo kmenových rituálů. Komplexní program :“Jak jsme žili před 2 500 lety“.
 
Tématické sportovní a společensko - kulturní akce: např. 
 - Keltský kmen
Pod skálou věků se 10 - 30 lidí propadne za divoké bouřky do doby před 2 500 tisíci lety a mají za úkol přežít, postavit si přístřešky, vařit si a vyzkoušet řemesla. Mají s sebou „jen jednoho vůdce a několik drobností“.
    
 - Víkend s Kelty
Akce pro 50 - 120 lidí, účastníci zachraňují bohyni Gyptis, která se dostala vinou zlého kouzelníka do nesnází, vyzkouší si řemesla Keltů, plní sportovní úkoly, soutěží a hodují. K tanci a poslechu hrají dvě stylové skupiny.
 
- Keltské hry
1) Galský souboj – stará keltská hra při které Druid vytvoří kruh z mouky a soupeři se z něj vytlačují. Soupeři jsou vysvlečeni do půl těla. Jsou zakázány údery, chytání je povoleno pouze za trup těla. Vítěz získá cenu.
2) Hod kládou – jedna z disciplín skotských her. Účelem je dohodit co nejdále asi 3m dlouhou kládou. Kláda se při hodu musí otočit ve vzduchu. Účastníci budou soutěžit po skupinách a výherce skupiny získá cenu.
3) Lov kance – účastníci budou vrhat 3 oštěpy na figurínu kance. V případě alespoň 2 zásahů získá účastník cenu.
4) Rozdělávání ohně – v časovém limitu budou 3 účastníci rozdělávat oheň pomocí křesadla. Pazourku a troudu.  Kdo oheň rozdělá jako první, získá cenu.
5) Kvíz – účastníci budou rozděleni do skupin a budou odpovídat na Druidovi otázky z keltské historie. Vítěz skupiny obdrží cenu.
6) Souboj bojovníků – boj mezi dvěma soupeři bude probíhat štítem a vycpanou punčochou. Vítěz získává cenu. Zvláště vhodné pro děti. 
7) Hod kamenem na Římanovu nohu. Účelem hry je těžkým kamenem strefit nohu figuríny Římana. Komu se podaří nohu zasáhnout, získá cenu.
  
a další dle Vašeho přání 
KONTAKT - DOMLUVA PODMÍNEK, OBJEDNÁVKA